Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tüntessem el a foltot...

Hogyan tüntessem el a foltot a kőről?

Figyelt kérdés

Takarìtàs közben kiborul a fehèrìtő a szobàban a kőre ès hatalmas foltot hagyott... vilàgosabb lett most a foltos rèsz ès nagyon èszrevehető. (nem is tudom minek vittem be a fehèrìtőt, mikor mindig àltalànos padlòtisztìtòval mosok fel)

A lènyeg, hogy ez nem az èn lakàsom, hanem az anyosomè (mert sajna mèg itt lakunk), de ha meglàtja kiborul!!

SEGìtSETEK!!! :) Hogyan tudnàm helyrehozni????



2012. márc. 29. 12:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Màrmint az anyòsom fog kiborulni, ha meglàtja... ès tuti veszekedès lesz a vège, mert semmi màs nem èrdekli jobban a vilàgon, mint minden nap fènyesre pucolni a padlòt, az egèsz hàzban..... àààààààààà

:)

2012. márc. 29. 12:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fehérítő klór alapú, akkor nem tudod eltüntetni, legfeljebb visszafesteni. Az kimarta és feloldotta a festéket.


Javaslom a fehérítő kihajítását a kukába, hogy ilyesmi többet ne fordulhasson elő, és vegyetek oxigén alapút helyette, ami szines dolgokra is használható (élénkíti azok szinét).

2012. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszod! Valahogy sejtettem èn is.. csak remèltem van valami megoldàs..
2012. márc. 29. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A hasonló helyzetek megelőzése a megoldás. :)

Ha egy óvatlan mozdulattal felrobbantottál volna egy bombát a lakásban, akkor sem az a mozdulat lett volna a fő probléma, hanem az, hogy miért tartotok otthon bombát.

Egy ilyen vegyszer a bombánál kevésbé kártékony, de szintén nincs túlsok értelme.

2012. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
èrtem a hasonlatod :) igen, bombàt jò, hogy nem tartunk itthon, mert amilyen szerencsès vagyok tuti azt is felrobbantanàm :)
2012. márc. 31. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy reagált az anyós?
2012. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!