Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítsam ki a mosógép...

Mivel tisztítsam ki a mosógép tartályba ragadt mosóport?

Figyelt kérdés
Felültöltős mosógépem van a tartály az ajtón van!Nem tudom kitisztítani belőle a mosóport!
2009. jún. 18. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
üvegmosó kefe, sok víz
2009. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

időnként mosd át ecettel.

tegyél a mosóportartályba ecetet, és indítsd be 60 fokos programon

2009. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hm. próbálom érthetően leírni az én módszeremet. Kádba vagy lavórba teszek vizet, ecetet, vagy vízkőoldót. Ebben áztatom kb. egy éjszakán át a tartályt, annyira szétszedve, amennyire csak lehet. Másnap le szoktam szedni a zuhanyról a rózsát, tehát csak a cső marad. Teljes víznyomást nyitok rá, és ezzel öblítem ki. Eddig mindig teljes volt a siker, patyolat tiszta lett és még fehér is maradt a tartó.

Magát a mosógép szélét citrom és só, vagy ecet és só keverékével át szoktam dörzsölni. Jobb, mint bármelyik boltban kapható vegyszer és olcsó.

2009. jún. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A nagynyomás bejött köszi köszi köszi!

2009. jún. 18. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
én a dobra öntöm a mosóport. rühelltem, hogy beleragadt. így meg nem tud és ugyanolyan jó.
2009. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!