Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Viola, ÁSZ mosópor! Tapasztalat?

Viola, ÁSZ mosópor! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az ára elég meggyőző.Először egyből arra gondoltam, hogy olyan is...De aztán hallottam, hogy mindkettő magyar gyártmány és lehet ezért olcsóbb.Mosott már valaki ezekkel a szerekkel?
2012. ápr. 14. 13:19
 1/2 tetris ***** válasza:

Mifelénk már nem is lehet kapni Ultra Violát elég régóta. Régebben rendszeresen használtam, nagyon meg voltam vele elégedve. És az illata is nagyon kellemes volt. Ha ez ugyanaz a Viola, akkor szívből ajánlom.

Az Ászt nem ismerem.

2012. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én az ÁSZT szoktam használni, semmiféle baj nincs vele, az illata jó, megteszi amit meg kell, hozzá teszem, hogy az én ruháim nem túlzottan szennyezettek, tehát ha csak "ki kell mosni,mert ki kell mosni" mosásra kell, arra kiválóan megfelel.
2015. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!