Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ruhábol a penész foltott...

Ruhábol a penész foltott hogyan lehet eltávolitani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 23:19
 1/8 anonim válasza:
Esetleg domestossal megpróbálhatod, de lehet, hogy az sem segít.
2012. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Domestosszal nem kéne, mert kiszedi a ruha színét! Ha bírja az anyag, akkor főzd ki, de mindenképpen alaposan mosd ki. Utána pedig nagyon száraz helyen szárítsd, lehetőleg napon, jó sokáig.
2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én színes, nyomott mintás függönyből szedtem ki úgy, hogy spricceltem rá Savo penészeltávolítót, pár percig rajta hagytam, és utána kimostam.Semmi baja nem lett, és kijött belőle a penész.
2012. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írnám azt is, hogy előtte csinálj egy pici részen próbát, de ha penészes a ruha, nincs sok vesztenivalód.
2012. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 glaslo1 válasza:
76%
ECETES OLLÓVAL!
2012. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénisz folt alatt a spermát érted? Mert az lanygos vízzel, némi mosóporral kijön.
2012. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Savo penészírtóval azért óvatosan bánj, elég jól fehétít. Én egy fekete felmosóronggyal töröltem penészírtás után, azóta van egy gyönyörű batikolt felmosórongyom. :)
2012. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sima mosószappan (valami noname) és körömkefe. Forró víz alatt kisúroltam a foltot. Aztán be a mosógépbe. A mosószer mellé tettem folttisztító port és előmosást valamint plusszöblítést is beállítottam. Örülök, hogy sikerült megmentenem!!! Remélem ti is sikerrel jártok!
2013. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!