Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha fordítva mosom ki a rányomt...

Ha fordítva mosom ki a rányomtatott mintás pólót, tovább megmarad a minta kopás nélkül?

Figyelt kérdés

Amire rávasalják a mintát. Na azok a pólóim, olyan fél-1 év használat után, tökre elkoptak a minták, képek.

Ha fordítva mosom ki a pólót, akkor nem fog kopni, vagy időpvel az is kopik, csak nem annyira gyorsan?



2012. máj. 3. 18:22
 1/2 anonim válasza:
100%
Ha kifordítva mosod sokkal tovább bírja a minta is. Én mindig úgy mosom 30 fokon és már 2-3 évig bírják. Ha csak felfrissítenéd, akkor inkább gyors programon mosd, és azzal is segítesz az időállóságán. Illetve lehet venni mosózsákot, én 600 Ft körül vettem, az is teljesen jól bevált.
2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kerria ***** válasza:

Sajnos úgy is kopik, csak jóval lassabban, hisz nem ér hozzá más (csak a saját anyaga), jelentősen lassabban kopik, de a minőségén is sok múlik (póló- és a minta minősége is fontos)


Ami még segít megőrizni, a folyékony mosószerek. A mosódió, mosógolyók, mosóporok, mosószappanok is hamarabb kiszedik a mintát, és az élénkséget- legalábbis én ezt tapasztaltam.

2012. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!