Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 70 fokos intenzív programon...

70 fokos intenzív programon moshatom a teflonos serpenyőket a mosogatógépben? A nyelük azt hiszem, műanyag, vagy műanyag bevonatos.

Figyelt kérdés
Az új albérletben van mosogatógép, még most tanulgatom csak használni, csak angol nyelvű használati útmutatót találtunk hozzá, de erre vonatkozó infót még sehol nem olvastam.

2012. máj. 6. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne , ez a program nem csak magas fokú hanem erősebb nyomással is dolgozik mint a többi , nekem már törte el műanyag edényeimet.Inkább 60 vagy 50 fokos programon csináld.
2012. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
A teflont nem szabad a gépben mosni, mert megsérül a bevonata.
2012. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ma már nem teflont használnak, hanem különféle tapadásgátló bevonatokat (mivel kiderült, hogy a teflon mérgező). Sokféle ilyen bevonat van forgalomban, van amelyik puhább, és a leggyengébb program is megkarcolja, de van olyan is, ami kemény, és bátran beteheted a 70 fokos programra. Próbáld meg a neten megkeresni a serpenyőd leírását, nagyobb cégek általában odaírják, hogy mosogatógépben moshatod-e, és ha igen, hány fokon.
2012. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teflont nem ajánlott mosogatógépbe tenni, hosszu távon nem tesz neki jót, ugyanigy a fának se...
2012. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor nem teszem bele :)
2012. máj. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!