Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Normális hogy a villany...

Normális hogy a villany boylerböl 3-4l viz kifolyik egy éjszaka?

Figyelt kérdés
Hajdu villany boyler,rendesen melegit,de nem csöpög hanem folyik a viz a tulfolyo csövön,szelepet már cseréltünk,a nyomáscsökkentö jo.Mi lehet a hiba?

2012. máj. 14. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A hiba okát nem ismerem, de biztos, hogy nem normális. Csak mérsékelten szabadna csöpögnie. Hívj egy szerelőt!
2012. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt írod,hogy a túlfolyó csövén jön ki a víz,

melyik csövet kell ezalatt érteni ?

2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű elvan fáradva a túlfolyó cső, én hívnák szerelőt hogy nézze át rendesen.
2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A müanyag csöre gondoltam ami a bojlerböl kijön,ezt irtam tulfolyonak.Bocsi ha rosszul fogalmaztam.
2012. máj. 14. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egyik szerelö kicserélte a szelepet,hogy most már jo lesz.Ma az a szerelö jött aki nekünk bekötötte,amikor beköltöztünk,és Ö sem érti,miért folyik ennyi viz.
2012. máj. 14. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:

A biztonsági szelep csöpög, mert elfáradt benne a rugó, vagy kiült a szelepfészken a vízkő! Ha nincs nyomáscsökkentő akkor tetess be! Cserélni kell, általában a nyomáscsökkentővel együtt! A boylert mikor takaríttattad ki?


Üdv.

2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A biztonsági szelep ki van cserélve,a nyomáscsökkentö a vizoraaknában van,ami a bejövö vizre van kötve,tehát nincs tulnyomás.Szelepet már 2havonta cserélünk,mégis folyik.
2012. máj. 14. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem. Így viszont a nyomáscsökkentőnél kell keresni a hibát! Lehet ellenőrizni hogy mennyi van beállítva? Van rajta nyomásmérő? A biztonsági szelep hat bárra van kalibrálva, általában elegendő szokott lenni három-, emeletes házaknál négy bar nyomást beállítani. Előfordulhat még hogy a nyomáscsökkentő úgy ment tönkre hogy beküldi az utcai nyomást a hálózatba! Ezért lenne fontos megmérni a víznyomást!
2012. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre nem gondoltam,megnézetem a viznyomást.
2012. máj. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!