Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kaptam egy varrógépet. Tudtok...

Kaptam egy varrógépet. Tudtok ajánlani valamilyen könyvet, vagy újságot, bármit ami segítségemre lehetne? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyi talált a padláson egy Neumann varrógépet, és nekem adta. Ő maga varrónő, csak messze lakik, ritkán látom, így nem tud segíteni. Találtam kiszelektált ruhákat, azokon fogok gyakorolni.:) Hol tudok venni ehhez segítségül alapuló újságokat? Kerestem több ilyen jellegű boltban, nem volt.
2012. máj. 17. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Német nyelvtanfolyamra megyek nyáron, intenzívre, nem lesz időm:/
2012. máj. 17. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kézimunka boltokban, könyvesboltokban, antikváriumokban lehet találni ilyen könyveket. Vagy a kreatív magazinok (pl Praktika) tartalmaznak néhány könnyen elkészíthető leírást. Viszont, ha komolyabban érdekel a dolog, akkor az Elo-nál lehet tanulni az szabásvarrás alapjait. Egy éves a programjuk és ha akarod, akkor OKJ-zhetsz is belőle.
2012. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Görgess le a link aljához, és ott kattints, a varrási kisokos A-Z-ig szövegre.
2012. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cser Ferencné: Szabás-varrás

Keress rá a neten.

2012. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Persze, régi kérdés, de ha valaki most talál ide, annak ajánlom a Magyar Burda nevű újságokat. Antikváriumban lehet venni:

[link]

2016. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!