Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik az a rész ahol legjobba...

Melyik az a rész ahol legjobban zavar ha piszkosság van? Gondolok itt por, mosatlan, vagy piszkos ablak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszoba, wc.
2009. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A WC-nek mindig ragyognia kell! A konyhának lehetőleg, az ágyneműnek "illik" tisztának lennie, de a személyi higiéne a legfontosabb. Ablaktisztítás évente kétszer! Ennek ki kell bírnia!
2009. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem legjobban az zavar ha nincs 3 naponta lehuzva az ágynemű.pl mert nem száradna meg estig!Mániám hogy 3 max4 naponta húzom!De nem azért mert büdös vagy koszos,hanem mert szeretem ha tiszta és illatos!Reggel lehuzom és este felhuzom addigra megis szárad.Mindig ugyan azt az ágyneműt húzom vissza,mert azon lehet legjobban érezni az öblitő illatát!Igen nálunk is a wc. és engem még azis zavar ha padlon koszvan .
2009. jún. 27. 17:28
 4/5 anonim válasza:
Mindenütt legyen tisztaság és friss illat! Az ágyneműt ki kell tenni napoztatni a reggeli napra és akkor olyan jó illata lesz, élvezet belefeküdni! Nekem ez jön be! Egyébként nagyon zavar ha a fürdő mocskos, szerintem a legtöbb ember erre voksol, mert ott tesszük magunkat tisztává, hogy nézne ki ez egy piszkos helyen!?
2009. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem meg a konyha, elvégre ott készítem az ételt. Utàna jön a fürdő. A legkevésbé az ablakok.
2009. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!