Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehetne kiszedni a...

Mivel lehetne kiszedni a foltot a nadrágomból?

Figyelt kérdés
Egy fehér farmernaciról van szó. A zsebénél van egy sárgás-zöld folt(nem tudom milyen eredetű), amit nem tudok eltüntetni(ma mostam ki 60 fokon domestosszal kervert mosószerrel). A folt csak nagyobb lett, nem tudom miért. Aztán beáztattam ecetes vízbe, meg dörgöltem megint domestosszal meg szódabikarbónával, de semmi nem hozza ki. Hidrogén-peroxid segítene?
2012. máj. 19. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ha sehogy sem megy,vasalj rá,ilyen strasszos díszt.
2012. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

A domestost és semmilyen fehérítőszert nem szabad keverni mosószerrel, erre a tájékoztató is felhívja a figyelmet.

Örülj ha nem lett ettől az egyvelegtől sárga a nadrág!

A fehérítő szerekkel max. 10 perces (ez általában egy 30-35 perces gyors mosó program, ami jól ki is öblíti a fehérítőt a ruhákból)mosását javasol a gyártó, pont ezért!

Az ecet csak szagtalanít.


Mosd ki egy 40 fokos programon mindenféle szer és öblítő nélkül. Hagyd legalább félig megszáradni.

Fújd be a foltot ariel folteltávolító spray-vel, vagy önts rá a folyékony változatából. Hagyd hatni maximum 10 percig és aztán mosd ki gépben egy hosszabb 40 vagy 60 fokos programon. A lényeg, hogy hosszú mosóprogram legyen!

2012. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!