Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fényes vagy a matt csempét...

A fényes vagy a matt csempét és járólapot könnyebb tisztítani?

Figyelt kérdés
A fürdőszobába matt bézs csempét és járólapot néztünk. Anyukám azt mondja nehéz lesz a szappant és vízkövet eltüntetni róla. A nappaliba fényes járólapot néztünk. Anyukám szerint mivel sokat leszünk ott (remélhetőleg) előbb-utóbb be fog mattulni.Végül szerinte fordítva kéne, a fürdőbe valami szép fényeset és a nappali padló meg matt legyen. Olyan sokféle tisztítószer van, biztos megelőzhetőek ezek a dolgok? Vagy nincs igazam?
2008. ápr. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

ha jo minőségü akkor teljesen mindegy.

de szerintem a fényes szebb megoldás.nekünk a fényes van teljesen könnyü tisztitani és mikor feltörlöm akkor nemlehet észrevenni hogy megszáradt e annyira fényes. jo minőséget az a lényeg. mert csak egyszer kell megvenni ha jo a minösége többször nem!

de egyépként teljesen mindegy. mert a mattot is lehet tisztitani nekem a wc be van matt a nappaliba fényes ,megvagyok elégedve vele.És szerintem anyukádnak nincs igaza mert a a nappaliba többet kell felmosni meg takaritani mint a fürdőbe ,meg a fürdőbe azért nem jo fényeset venni mert könnyen elcsuszhatsz rajta ha vizes.

2008. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A minősségre mindenképp odafigyelünk!
2008. ápr. 24. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyépként jo válassztás a bézs szin. előző válaszlo
2008. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mattot. A fényessel az a baj, hogy ahogy megszárad rajta a vízcsebb pél. felmosásnál, akkor látszanak a csíkok.
2008. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi tavaly ujítottuk a lakást. A fürdöben Étcsoki barna és krém szinü fényes fali csempe van,de már nagyon megbántam,hogy ezt választottam.nagyon csunya vízköves,akármivel tisztítom csak ideig-óráig jó,utána ugyan olyan. A nappaliban fekete-fehér matt járó lap van,azon is minden meglátszódik.2naponta mosom fel,de már a 2.napra annyira csunya,ezt a férjem választotta. Ugyhogy mi nagyon bele nyultunk..
2013. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!