Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Higítjátok az öblítőt és...

Higítjátok az öblítőt és meddig elég így?

Figyelt kérdés
Mennyi fogy el egy hónap alatt belőle?

2012. jún. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Előre nem hígítom, egy kupakkal rakok a tartályba és utána öntök hozzá vizet. 1 l-s nekem elég 3-4 hónapig, de csak két felnőttre mosok, és a törölközőkhöz ecetet használok.
2012. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Évek óta nem használok öblítőt,helyette csak ecetet. A ruhák puhák maradnak és friss illatúak lesznek tőle.
2012. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Kb három literre hígítom, úgy négy-öt hónapig elég így. Bár én is csak kettő felnőttre mosok.

A fehérneműkhöz/törölközőkhöz pedig nem is adok öblítőt.

2012. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokan nem higítják mondván, hogy akkor lesz jó illatuk a ruháknak. De azt számoltam akkor elég sok kell belőle egy hónapra.
2012. jún. 3. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Én vagyok, aki hígítom három literre.

Így is jó illatuk van a ruháknak.

Az kétségtelen, hogy nem olyan, mint hígítatlanul. Van ismerősöm, aki rengeteget rak az öblítőből hígítatlanul. Igen, ő távolról illatozik. Ez viszont már túlzás szerintem.

Hígítatlanul csak akkor rakok a mosásba, mikor itthoni dolgot mosok. Pl. szőnyeg, függöny.

De a ruháknak szerintem elég annyi illat, hogy a szekrényből kivéve, megszagolva, van illata, de nem egy illatfelhőben megyek az utcán.

2012. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem én is továbbra is higítani fogom. Nem tesz jót a gépnek az se ha nagyon sűrű az öblítő.
2012. jún. 4. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én koncentrátumot veszek:1 literhez 3liter vizet kell tenni,ez jó sokáig elég.

Régebben én sem hígítottam,de most anyagilag sem állunk úgy,meg nem is igazán érezhető a különbség.

2012. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!