Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet eltüntetni a...

Gabszem kérdése:

Hogyan lehet eltüntetni a férjem ingeiről az izzadásgátló gél által hagyott barnás foltot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 08:31
 1/6 Mara Acoma ***** válasza:
Nekem vanish szappannal sikerült:)
2012. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem dm sajátmárkás wanisszappan utánzata bevált (olcsóbb,de ugyanolyan jó)
2012. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mara Acoma ***** válasza:

Első vagyok:


No ezt nem is tudtam. Köszi a tippet, kipróbálom, ha olcsóbb.

2012. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ezek nem új foltok, a régit is kiszedi? Megpróbálom mindenképpen, köszi a tippet
2012. jún. 6. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:

második vagyok


anyagtól függ.Párom is izzadós,ingekből kijön egyszerűen,pólókból ha gagyibb anyag,akkor hamarabb bolyhosodik ki.

Bár fehér-kék kockás ingnél jártam ugy hogy a sárga folt mgmaradt, a kéket koptatta csak (bár az az ing nem volt több 2ezernél).

A teljesen fehét ingeit egyszerűen fehéritőbe áztatom,rögtön amint foltot kezdek el látni rajta,igy kijön annyitól.

2012. jún. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A folyékony folt eltávolító szerek azért hatékonyabbak mert behatolnak a szálak közé.


Az ariel és a vanish folyékony és spray állagú folt eltávolítói a leghatékonyabbak.

A foltra száraz állapotban ráfújni, max.10 percet állni hagyni és szokásos módon mosni.

Nagyon hatékony ha 40 fokos de minél hosszabb idejű mosóprogramot választassz.

2012. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!