Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dohos szagot hogyan tüntessem...

Dohos szagot hogyan tüntessem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ariel 3D-vel mosok, Coccolinóval öblítek, mégis dohosak a ruhák és egyáltalán nem lehet érezni az öblítőt a ruhákon. A szabad levegőn szárítom őket. Már átmostam egy liter ecettel a gépet, de semmi változás. Valaki segítsen már, mert már nagyon szégyellem, hogy büdösek a ruháim.
2012. jún. 6. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy akkor a szekrényekben van a dohos szag,és onnan ragad a ruháidba?
2012. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gomba telepedhetett a mosógépedbe. Azon nem segít az ecet.

Javasolták a trisót magas hőmérsékletű mosással.

2012. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Éppen ezért vettünk új szekrényt, de ott is büdös a ruha. Pedig úgy tettem át, hogy mindent átmostam. A trisós mosást is alkalmaztam már, de semmi.
2012. jún. 6. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindig teljesen száraz minden ruha,mielőtt bepakolod a szekrénybe?

Bocsi,csak tippelgetni próbálok, hogy mitől lehet.:)

2012. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen szárazak a ruhák! :)
2012. jún. 6. 10:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Elöltöltős mosógépnél a gumi alatt be szokott penészedni. Nem lehet, hogy ez a baj?
2012. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a penész ellen mit tudok tenni?
2012. jún. 6. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolajos áttörlés eltüntette a penészt. Azóta gyakran kb havonta áttörlöm vele.
2012. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hatékonynak tartom a flóraszept penész elleni spray-t.
2012. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
meg tudlak érteni! én is ugyan igy vagyok a mosógépemnek is ilyen a szaga a dob alatt sincs semmi egyszerűen bűzlik ráragad a vízkő a dob kü,lső falára az adagolóm is eléggé tréé hiába pucolom pár mosás után ujra olyan már lassan nyitva sem merem hagyni annyira érződik a ruháimnek meg öblitő illatuk van és dohos utó illatuk és már annyira bevették a ruhák hiába mosom ki kézzel ugyan úgy érződik :'( 5 éve vettük a házat és a mosókomnyhában van lent 1 energomat komfort mosógép aztán leviszek egy adag szennyest és kipróbálom igaz már hónapok óta nem voltam ott lent =/ remélem jobb lesz az eredmény
2012. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!