Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A tönköly párnába bele mehet...

A tönköly párnába bele mehet a zsizsik?

Figyelt kérdés
Tehát van rá esély, hogy ugyan úgy beleköltözik, mint a lisztbe, más gabonafélékbe a konyhai szekrényben? elvégre ez is a búzának egy része.

2012. jún. 20. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lüke zsizsik amelyik a gabona héját zabálja nem a belét.
2012. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A belét is ette, a konyhai szekrényből már mindent kidobtam, csak a szobában is találkoztam már vele, találtam már az ágyon is, ahol alszunk, tehát ahol a tönkölypárna van. Ez alapján gondoltam, talán abba is beleköltözhetett. ?
2012. jún. 20. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A tönkölyt a zsizsik NEM támadja meg. Ne aggódj. Ez egy kivételes búzafajta, ami még a talajból sem vesz fel semmilyen vegyi szennyeződést.
2012. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt nagyon megnyugtató volt olvasni. Nagyon sajnáltam volna, ha ki kellett volna dobni a párnákat, nagyon szeretjük őket. Újat venni pedig most nem lenne kedvünk.
2012. jún. 20. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora párna, nekem kicsi van, én azt néha napján beteszem pár órára a mélyhűtőbe biztos ami biztos.
2012. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!