Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér felsőkön ott maradt a...

Fehér felsőkön ott maradt a dezodor (/izzadság? ) folt és nem jön ki. Hogy lehetne eltűntetni? Esetleg szódabikarbóna vagy hasonló?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Én a Vanish szappant használom. Minden mosás előtt bekenem kb egy órát hagyom állni. Eddig mindig kijött belőle.
2012. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csegi89 válasza:
Erre én is kíváncsi voltam. Köszi a választ.
2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Én még a sütőport hallottam, hogy hatásos. De itt van még pár tipp folteltávolításra:

[link]

2012. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ecetben, vagy hidrogén-peroxidban áztasd.
2012. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Ariel folt eltávolító spray a leghatásosabb .
2012. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem vált be az ariel folteltávolitója erre,bár tény hogy egyik legjobb az ariel.


nekem is a szappan,Vanish-t használtam egy ideig,de DM saját márkás is ugyanazt tudja csak olcsóbb,de ugyanugy kihozza.Azóta azt veszek.

2012. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en vizzel higitott ecetet (1 resz ecet 2 resz viz) toltok az oblito tartalyba,dezodor folt sem latszik es amugy semmi, pedig kisgyerekem is van:D
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is az ecetes vízben való áztatást javaslom. Ne félj nem marad ecetszagú. A mosógépbe öblitőnek is ecetet használok. Ez a legjobb szagok és vízkő ellen, fertőtlenít is.
2016. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!