Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet műanyag ablak...

Hogyan lehet műanyag ablak keretéről matricát eltávolítani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 14:15
 1/8 dirtboy ***** válasza:
csak simán le kell húzni
2012. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:
ja és után tisztító szerrel törölgesd át
2012. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy nem jön le, két éve tettük be, és kb. havonta, amikor mosom az ablakot áttörlöm azt is, nem e sikerül leszedegetni. Eddig csak ilyen kis csíkokban sikerült. A függöny mögött nem látszik. Már feladtam.
2012. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Körömlakk lemosóval
2012. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 emir72 ***** válasza:

A gyártót kérdezd meg!

Egyébként, miért nem távolították el a szakik, akik az "adj helyet magad mellett, az ablakhoz én is odaférjek, meztelen válladhoz érjen a vállam, ..." sorokat dúdolták? :)

2012. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez jó kérdés :) sajnos ott maradt, és a jó istenért sem jön le. azt mondták nem jó az erős súrolószer, mert károsítja a műanyagot, lehúzni meg nem lehet. hát, akkor megpróbálok megbarátkozni vele, köszönöm :)
2012. júl. 6. 21:42
 7/8 emir72 ***** válasza:

Valamilyen oldószerrel biztosan eltávolítható. De figyelni kell arra, hogy a műanyagot ne károsítsa, csak a matricát (vagy annak ragasztóját) oldja.

Kérdezd meg a gyártót, vagy azt aki beépítette.

2012. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én is így jártam... nekem az üvegre is rá volt matricázva... gondoltam ha kész a ház beköltözök is csak lehúzom... hát nem így lett. ( 20 ablak + 3 teraszajtó) sokat szenvedtem vele én is, próbáltam a körömlakklemosót - acetont is, semmi nem használt.

Végül benzinnel, és műanyag jégkaparóval szedtem le mindenhonnan...

Amennyire tudtam leszedtem magát a matricát, a ragacs helyét átitattam benzinnel (ne lélegezz túl sokat, nagyon büdös és káros) rajta hagytam úgy 10 percig, jégkaparóval pedig leszedtem. végül megpucoltam az üveget és a műanyagot is rendesen :) Sok sikert! :)

2012. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!