Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánljatok légyszi olyan...

Ajánljatok légyszi olyan takarító eszközöket, ami megkönnyíti a dolgomat?

Figyelt kérdés
Egy óriási kertes házba költözünk (szolgálati), csempe csak az előtérbe, ami óriási 7x5m, és a fürdőben, ami nem nagy, máshol mindenhol hajópadló. Rengeteget kell majd felmosnom, szőnyeg nem nagyon lesz, takarítógépben nem nagyon gondolkodom,de valami klassz felmosót ajánlhatnátok, mert eddig csak a legegyszerűbb volt. Bármilyen ötletnek örülök, kis gyerek mellett hogy oldhatnám meg a rengeteg takarítást, gyorsan és hatékonyan! Köszi! :)

2012. júl. 25. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először a csempékre javaslom a gőzgépet főleg ha ilyen sok van azzal könnyen le lehet szedni a dzsuvát utána már csak át kell törölnöd és ennyi. A padlóra meg a járólapra javaslom az elektromos seprűt. Az nagyon hamar felszedi a koszt szőnyegen nem nagyon hatékony de a sima padlón nagyon jó ha nem akarsz felmosni csak gyorsan felszedni a port meg a kiszórt ételdarabokat arra ez tökéletes. A felmosáshoz meg sima felmosórongyot javaslom takarítók is ezt használják a hatalmas épületbe ahol dolgozok takarítógép is van de azt lent a másik cég csarnokában használják. Remélem segítettem.
2012. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kombájn. Az mindent visz.
2012. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
öööö, az miaz ??? :)
2012. júl. 26. 23:20
 4/4 horbeni ***** válasza:
egy apróság, de nekem nagyon bejön: mikroszálas törlőkendő. Nagyon szépen lehet vele bármit letörölni
2014. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!