Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Soponyán van egy családi...

Soponyán van egy családi házunk amit szeretnénk pucolni, szigetelni kívülről! Szakembert ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Olyan szakemberre lenne szükségem aki minden hozzávalót hoz, ha kell embereket is!Nekem csak annyi legyen a dolgom hogy fűzetnem keljen. És elfogadható árat mondana!
2012. júl. 26. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szakma beli vagyok

de ha jót akarsz te vegyél mindent ....ragasztó dubel szinező anyag ....aalpozó háló nézegesd neten hol találsz menyiért akcios szigetelő anyagot m2.

2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. júl. 27. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
mekkora ház kb. hány m2 falfelület és milyen vastag szigeteléssel kellene? ilyen tájékoztató adatok azért kellenének..../tégla vagy vályogfal esetleg?/
2012. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát vályog is meg van benne tégla rész is. Ezt szerintem inkább személyesen tudnák felmérni! kb.13m hosszú...
2012. júl. 30. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!