Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takaritogepet szeretnek...

Takaritogepet szeretnek kolcsonozni, meg nem probaltam. Valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

Es meg par keredes, A szonyeg vizes marad utanna? Es a kanape ? Ha igen nem fog bebudosodni mert eleg nagy nem ferne ki az erkelyre mondjuk a szonyeg az igen de a kanape biztosan bent maradna a lakasba.

koszonom a valaszokat


2012. aug. 1. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Vizes lesz persze,ki kell nyitni az ablakot és ilyen melegben nem büdösödik meg.

Most vettem az intersparban vanish szőnyegtisztító port, el kell szórni és sima porszívóval össze porszívózni. Még nem próbáltam de egy próbát megér. Mert a szőnyegtisztító kölcsönzés és szőnyegtisztító folyadék sem olcsó. Ez pedig 3-4 alkalomra tuti elég.

[link]

2012. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
www.claritas.hu én őket szoktam hívni nem vizes hanem habos rendszert használnak, és így sokkal kevésbé lesz nedves az anyag gyorsabban szárad max fél óra! csak ajánlani tudom őket!
2012. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom
2012. aug. 1. 16:20
 4/4 anonim válasza:

Nekünk van takarítógépünk és meg vagyok vele elégedve,mert 1-2 óra alatt kiszárad rendesen a szőnyeg és tiszta is lesz.

Sose büdösödött be, persze jól kell használni nem eláztatni a szőnyeget vízzel és után jól kiszívni.

Ha én használom majdnem száraz szokott lenni a szőnyeg ,ha más a családba vizesebb, szóval takarítógéppel is maradhat vizes :)

2012. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!