Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ valaki Tupperware...

Használ valaki Tupperware nokedliszaggatót? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom rajta, de előtte tapasztalatokat szeretnék.

2012. aug. 1. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kicsit fura volt elsőre, főként hogy a spatulája hajlik a kezemben, de meg lehet szokni. [link] Bár a régi serpenyő formájú se volt rossz! [link]
2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A SZÖGLETESRE gondoltam, nem a legújabb kerekre.
2012. aug. 1. 21:07
 3/10 anonim válasza:
56%
Szerintem baromi jó! Amíg ezt nem vettem meg nem is csináltam nokedlit annyira utáltam szaggatni. Ezzel meg nagyon jó és ami a legjobb benne, hogy egyszerű tisztítani. Nem vagyok tupper ügynök :)
2012. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

"A SZÖGLETESRE gondoltam, nem a legújabb kerekre"


1.) Elég lett volna egy köszönöm is!

2.) Ne kiabálj, senki sem süket!

3.) Ha megnézted volna a linket az enyémről, azon is a szögletes van! Csak utána kitettem a régi vasat is, ami szintén jó volt.

2012. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak üzenem: szerinted hogy reagálhattam volna a Te üzenetedre ugyanabban a pillanatban (21 óra 07 perc)??????? Ez csupán egy véletlen: ugyanabban a pillanatban írtam egy kiegészítést a kérdésemhez.

Másik dolog: szeretem nagybetűvel nyomatékosítani, hogy mire irányuljanak a válaszok. Ez az én dolgom.

2012. aug. 2. 20:04
 6/10 A kérdező kommentje:

Merthogy van kerek is már és én nem olyat szeretnék venni! Kifejezetten a szögletessel kapcsolatban várom a tapasztalatokat.

Miért kell kötekedni?

2012. aug. 2. 20:06
 7/10 anonim válasza:

Nekem is van,odáig voltam érte,mig meg nem kaptam ajándékba.

Mit ne mondjak azóta is a fiókba van érintetlenűl.Nem szeretem.Egyedül a grízgaluskához használom,az valamivel folyósabb így az könnyen átmegy rajta.A nokedli keményebb azt nekem nagyon nehéz szaggatni.Több nokedliszaggatóm is van,nekem a hagyományos ami az igazi.Ja egyébként nagyon aprót szaggat,a férjem meg a nagynokedlit szereti.

2012. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öreganyám kapott egyet pár éve, azóta nekem ajándékozta a nagy becsben tartott 30 éves szaggatóját, amit még anyámnak sem akart odaadni :) Azóta is azt használja, neki bevált!
2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly kaptam anyumtól születésnapomra, és nagyon szeretem:-) A régi ott lapul a fiók legmélyén :-)
2012. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha 700- ft körül veszel a 100-as boltból sárga karikás nokedliszaggatót. én nem vagyok a tupperes cucokkal megelégedve. a kancsócserémre is várok már több, mint 4 hónapja.
2014. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!