Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nektek melyik folyékony...

Nektek melyik folyékony mosószer vált be?

Figyelt kérdés

Sajnos most anyagi gondjaink vannak így törekszünk arra, hogy mindenből a legolcsóbbat vegyük. Viszont a mosószernél ezzel jól befürödtünk.


Vettünk egy ilyen biopont mert ez volt a legolcsóbb:


[link]


A ruhák viszont nem lettek tiszták...


Most láttam a tescoban a perwoll balsam care nevezetű finommosószert ami 50 mosáshoz elegendő és csak 2700 ft.


[link]


Nem tudom érdemes-e megvennem, nem szeretnék úgy járni mint a bioponnal. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy tudna nekem javasolni olcsó, hatásos mosószert?


2012. aug. 30. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem kézi mosáshoz vannak? Kézzel mosol? A háziszappan a legolcsóbb.
2012. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Géppel mosok. :) Miből gondolod, hogy ezek kézi mosáshoz vannak?
2012. aug. 30. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a BONUX 2in1-ben használom, holnaptól a TESCO-ban a 6kg-s 2699.- .
2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16.08 vagyok bocs most nézem, hogy folyékonyt kérdeztél konkrétan. :)
2012. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tomi folyékony mosószer, asszem színesekhez való.
2012. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem igazából mindegyik, pedig két fiam van és hemperegnek a koszban rendesen.

Pl. Persil, Tomi, kék Biopon, sőt még a Lidlis is. Viszont én nem szeretek külön fehér és színes ruhákhoz mosógélt venni, mindig univerzálisat veszek. Ha foltos lesz a ruha, azonnal kimosom a foltot kézzel, erre a célra a legjobb a Caola mosószappan, de akár a Baba szappan vagy valami ócska sampon is jó.

2012. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiváló a perwoll
2012. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már egy ideje Lidl-s Formil folyékony mosószert használok a színesekhez. Legutóbb 3l-t vettem kb 900 Ft-ért. Ha nincs ilyen akció, akkor is a két literes 550, max 750 Ft, még így se olyan rettenetes :) ( két literest meg elég sűrűn akcióztatják)


(Habár a kérdés a folyékony mosószerekről szólt, a fehérekhez meg szintén Lidl-s univerzális Maxi Trat-ot használok, annak 450, max 610 Ft szokott lenni két kilója :))


Nekem ez a kettő bevált, ezért is merem ajánlani. (Bár tény a mosógépen is sok múlik... Pár éve mikor először találkoztam a Maxi Trattal, nagyon nem jött be, benne maradt a ruhában, stb. Aztán rájöttem, hogy nem a mosópor, az akkori mosógép volt egy hulladék ;))

2012. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

01:18 vagyok.

Ja és előkezeléshez Caola mosószappan használok, ha szükséges, az se túl drága és a mostani kitart már egy ideje. :)

2012. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!