Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet a zuhanykabin...

Hogyan lehet a zuhanykabin oldalát, ajtaját tisztántartani?

Figyelt kérdés

Ha már koszos, mivel tisztítsam azt az ives üveget?


Kicsit olyan zsíros lessz, homályos, fehér vízkőcseppek száradnak rá tehát olyan mintha leköpdösték volna...



2012. szept. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Le kell dzsuvázni vízkőoldóval.


Ezután minden használat után le kell húzni a vizet valami ablaktörlőlapát-szerűséggel.

2012. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, gyakorlatilag ez a helyes szakkifejezés: dzsuvás! :(
2012. szept. 17. 14:52
 3/7 anonim válasza:
Én sem jöttem még rá,csak annyit tudok csinálni hogy rendszeresen vízkőoldózom,és utána szárazra törlöm.Bár én tudok úgy zuhanyozni,hogy az üveg felső része nem lesz vizes,de a férjem pocsol mindenfele,úgyhogy nálunk is állandóan fehér az üveg :/
2012. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb egyébként a sima, egytáblás síküveg, amin nincs semmiféle tolóajtós hülyeség, csak simán nyitható.
2012. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igénytelen fehér lessz az üveg és a tolóajtó meg recés is, és nehezen gurul mert a felső fémgörgők elkezdtek rozsdásodni...madaraknak való...
2012. szept. 17. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Eladásra készült.
2012. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős,nekem is valami ilyesmi van.Én vízkőoldóval átdörzsölöm.Nagyon jó a cillit vízkőoldója és a Lidl-ben szokott lenni ecetes tisztítószer:1l 256 ft.No az valami szuper.Töményen használom. Épp mostanság volt akciós.
2012. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!