Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan hárítsam el a wc dugulást?

Hogyan hárítsam el a wc dugulást?

Figyelt kérdés
Eleinte csak lassan, már szinte egyáltalán nem megy le a víz. WC pumpát próbáltam, 1 flakon tiretet beleöntöttem, meg sem látszik rajta. Gőzöm sincs mi dugíthatta el. Van olyan akinek sikerült bármilyen szerrel elmúlasztani? Csőgörényem nincs, a szakembert még nem hívnám ki ha nem muszáj.

2012. okt. 2. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valahol a cső a falnál van eldugulva és valószínű olyan dugulás van amin semmilyen szer nem segíthet. Szedd le a wc-t és egy hatalmas fémrudat mozgass a csőben hátha segít rajta valamit.
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem eshetett bele az illatosító??
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy lökést, hirtelen önts le egy nagy vödör vizet bele a lefolyóba.
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sósavnál nincs jobb.

De, ha szilárd a dugulás (vagy, mert beleesett valami, vagy mert régi, vízköves), akkor már szakember kell.

Illetve barkácsáruházban vehetsz magad is csőgörényt.

2012. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tűrd fel az ingujjad és nyúlj bele, amennyire csak tudsz, lehet, hogy ki tudsz húzni valamit belőle.

Ha nincs csőgörényed, akkor egy gumicsővel is nyomkodhatod, az első kanyaron az is átmegy. Ha van slag a háznál, akkor azt a gumicsövet told le, amennyire tudod és valakivel nyittasd meg a csapot!

2012. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy az illatosító nincs ott, nem biztos, hogy beleesett, de ha az, akkor mit lehet tenni?
2012. okt. 2. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

Tűrd fel az ingujjadat és vedd ki! Ott lesz az rögtön a kanyar után!

2012. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Felhúztam 1 szemeteszsákot és benyúltam ameddig bírtam, de nem volt ott semmi, csak víz.
2012. okt. 2. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig az az illatosító lesz, én is pont így jártam. Sajnos képtelen voltam elérni, pedig dróttól kezdve mindennel próbálkoztam. Kénytelen voltam kihívni a szerelőket, fel kellett szedniük a fajanszot, csak úgy tudták kiszedni, mert a cső kanyarulatában volt.

6 ezerért megoldották..

Azóta nem használok akasztós illatosítót.

2012. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tuti az illatosító az, párom azt mondta, hogy mikor takarította még ott volt, utána kezdődött az egész. Még teszek 1 próbát a pumpával aztán szerelő kell.
2012. okt. 3. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!