Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Férjem fehér ingeinek a...

Férjem fehér ingeinek a nyakát nem tudom szép fehérre varázsolni, kétnaponta mosnom kéne őket, de csak a nyakát áztatom be, a többi általában tiszta, és áztatás után egy kis öblítőprogram. Valami házi praktika, amitől szép fehér lesz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Vanish mosószappant próbáltad már?
2012. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, Vanish szappan, fehér Vanish, rózsaszín Vanish, mosószóda, pöttyös babaszappan, ezek semmit sem érnek.
2012. okt. 10. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ing nyakát közönséges mosószappannal bekenem, és egy körömkefével megsúrolom. Mosás előtt hagyom egy pár órát állni. Utána mosom, ki az inget. Öblíteni pedig csak ecettel öblítek. Az is fehéríti az ingeket.
2012. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a mosószappant kipróbálom.
2012. okt. 10. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell mosószappan, a rendes kézmosásra való is jó, ha nem a folyékony, hanem olyan szappandarab (pl. babaszappan vagy hasonló), az is hatásos.
2012. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dm-es wanish utánzattal szoktam jól bedörzsölni,majd kiskefével átsúrolni (jó minőségű ing birja),majd hagyom pár órán át,utána mosom ki rendesen
2012. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szacsiga válasza:
88%
A férj nyakának megmosása is segít :)
2012. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó választ adó, nagyon köszönöm hasznos válaszodat. :)))
2012. okt. 11. 15:41
 9/9 szacsiga válasza:
Elnézést. Nem tudtam kihagyni :)
2012. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!