Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az az ecetes olló módszer?

Mi az az ecetes olló módszer?

Figyelt kérdés

össze hajfestékeztem a nadrágomat. (fekete hajfestékkel) mindenhol az 'ecetes olló ' megoldást látom.

hogy kell ezt alkalmazni?..



2012. okt. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ugartás, az ollót ecetbe mártod és utána kivágod az ollóval a ruhából a foltot - azaz annyit jelent, hogy nem lehet megmenteni a ruhát.
2012. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer a kedvenc világoslila felsőmet kentem össze fekete hajfestékkel. Úgy gondoltam, hogy felesleges bármit is csinálni, de véletlenül automatikusan a szennyesbe dobtam. Kb. 2 nap múlva került a kezembe és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. A lényeg, hogy egy lavórba beáztattam, de gyakorlatilag mindent tettem bele, amit otthon találtam. Mosószer, folteltávolító, mosószappan, mosószóda, pici domestos, ecet, folyékony szappan, amit csak el tudsz képzelni. Úgy voltam vele, hogy úgyis kidobnám, nagyobb kár, már nem tudok tenni benne. Szóval csináltam egy ilyen nagyon durva koncentrátumot forró vízzel, beletettem egy éjszakára, persze jól meg is dörzsöltem a foltot, másnap reggel dörzsölés után kivettem és a folt sehol sem volt.
2012. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:)
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A nőknek a kivehetetlen foltok eltávolítására ecetes ollót, a kertészkedő férfiaknak pedig makacs gyomok ellen kapazin fortét szoktunk javasolni, ha már más nem segít, vagy teljesen tanácstalanok vagyunk.
2012. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Csak viccből mondják hogy ollóval vágd ki a foltot! :D Megfejelve még azzal hogy ecetes legyen az olló! Minta attól más jobb lenne ha kivágod. :D Csak poén.
2013. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!