Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 100 % pamut póló mitől mehetet...

100 % pamut póló mitől mehetett össze? Mosástól, vagy vasalástól?

Figyelt kérdés
30°-on lett mosva, a vasaló pedig nem áramról ment, hanem feltettem a gázra a vasalót, felmelegítette, és úgy lett kivasalva.Ez lehet a baj?Nagyon összement, lehet ellene valamit csinálni?

2012. okt. 14. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A pamut az összemegy, ez egy teljesen természetes jelenség.

Gázra tetted a villany vasalót?


Semmit nem tehetsz ellene.

2012. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valódi pamutból készült termékek esetén számítani kell az mosáskor való összemenetelre. Kivéve, ha anyag már be volt avatva.

Annyit kipróbálnék (bár már elég hűvös van), hogy langyos vízben kimosva és kicentrifugázva felvenném, hogy rajtam száradjon meg. Hátha egyenletesen visszanyúlik. De az eredmény nem garantált...

2012. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint mosógépben kimosva langyos vízben?Köszi egyébként!
2012. okt. 17. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Igazad van, én fogalmaztam félreérthetően, nem feltétlenül kell gépben mosni, csak langyos vízben átnyomkodni, kicentrifugálni, hosszirányban meghúzgálni és felvenni...
2012. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!