Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi kell egy mosogatógéphez?

Mi kell egy mosogatógéphez?

Figyelt kérdés
Most vettük és nem vagyok még jártas a témában. Vettünk hozzá Somat tablettákat. Kell e még hozzá valami? Köszi! :)

2012. okt. 18. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
vegyél hozzá mosogatógépbe való sót bármeik olcsó jó öblítő hát ha van rajta hiányjelző led akkor tehetsz bele ha zavar a lámpa nekem abból is olcsó van és 2 esen van az adagolás a só 2-3 honapig elég kb az öblítő az 1 évig
2012. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha multifunkciós tabletta, az elég. Vízlágyító sót kell beletölteni még, annak van tartálya. Félévente tisztítsd át speciális, mosogatógép tisztító folyadékkal, a Lidl-ben és Aldiban figyeld az akciót, pár száz Ft-ért kapsz. Én illatosításra kitaláltam, hogy a kinyomott félcitromot belerakom, kellemes illatot ad (elég sok citrom fogy nálunk). Ennyi.
2012. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Somat standard, az olyan multifunkciós? Akkor még veszek hozzá olyan só bigyót, a konyhasó nem jó??? :)))))
2012. okt. 19. 09:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden van benne, úgyhogy külön ne tegyél hozzá mást. A regeneráló só helyett eszedbe ne jusson konyhasót használni! Abban ugyanis nincs csomósodásgátló és bele fog "tömbösödni" a tartályba. Nem nagy összeg egyébként, 300 Ft körül van 2 kg, először bele kell tölteni az egészet, de utána csak pótolni, ha látod, hogy fogy.
2012. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a lehető legolcsóbb tablettát veszem bele, semmi különbséget nem tapasztalok a legdrágábbhoz képest. Ugyanolyan ragyogó tiszták az edények. Öblítő helyett 20%-os ecetet töltök.


A legfontosabb, hogy tanuld meg jól pakolni az edényeket :) Sok örömöt hozzá!

2012. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)))) Nagyon régen vágytam rá, remélem beválik :)))
2012. okt. 19. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is általában a legolcsóbbat veszem, remekül elmosogat mindent. :)
2012. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elvileg elég a multifunkciós tabletta. Gyakorlatilag nálam pont a Somat az, amitől foltos minden. Ezért vettem öblítőt, és azt is használom.

Mivel a gépem leírása azt mondja, hogy ha multitab funkcióra van állítva a gép, akkor leállítja a só és az öblítő betöltését, én átállítottam, és a tablettát csak bedobom az edények közé. (Hát remélem, ez nem gond...)

2012. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8.-nak: nem gond, én évek óta így csinálom, mert nem nyit ki a tablettatartó ajtaja. Egyébként a Somathoz: úgy tapasztaltam én is, hogy az árához képest sokkal rosszabb hatékonysággal dolgozik, mint a "noname" társai.
2012. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es, köszi a megerősítést!

8-as.

2012. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!