Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A varrógépek azonos elven...

A varrógépek azonos elven működnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék megtanulni varrni, de nem tudom, hogyha nagynéném megtanít az övével, akkor ha vásárolok én is egyet, azon is könnyű lesz varrnom? Olyanokra gondolok, mint pl. a cérnát befűzni, tehát ilyen alapvetőbb dolgokra. Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 19. 20:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem biztos, hogy én is ugyanolyan márkájú varrógépet vásárolok, mint amilyen a nagynénémé..
2012. okt. 19. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy gépen megtanulsz, akkor más márkán is tudsz majd varrni. Az alapvető dolgok egyformák. A befűzés lehet más, de a használati utasításban leírnak mindent.
2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen alapvető dolgok ugyan azok. Mondjuk én mindig azt mondom, hogy anyu lábbal hajtós régi varrógépét én nem tudnék varrni, mert már 5. éve elektromos varrógéppel varrok.

Szerintem nyugodtan vágj bele.

2012. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, az elv azonos.
2012. okt. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én próbáltam megtanulni...de nekünk lábbal hajtós Csepel varrógépünk van...hát ez egy rémálom...feladtam :D szóval ha nagynénédnek is olyan van, akkor kösd fel a gatyuszt :) egyébként az alapvető dolgok mindegyiken egyeznek, én is be tudok fűzni egy elektromosat is pedig lábbal hajtósunk vaan :)
2012. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!