Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szövetkabátot hogy tudok...

Szövetkabátot hogy tudok tisztítani? Mindenképp tisztító?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem turkálóba egy szövetkabátot és hát ráférne egy tisztítás.A címkéje szerint nem lehet mosni.Már ha jól ismerem a jelölést, az a vizes lavor át van húzva.

Esetleg lehet valahogy mégis itthon tisztítani, vagy tisztítóba kell hogy vigyem?

Tudtok ajánlani a nyugati környékén nem túl drágát, esetleg ha azt is tudja valaki hogy milyen árra számítsak, örülnék!


2012. okt. 20. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kimegy a formájából, ha mosógépbe teszed. Én mindig tisztítóba viszem.

De ha nagyon olcsón vetted, akkor kipróbálhatod a kézi mosást 30 fokon és a 400 fordulatos centrifugát, ha van ilyen a gépeden, de ne lepődj meg, ha fura formája lesz utána.

2012. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyors tisztítóba semmiképp ne vidd, csak hagyományos vegytisztítóba!
2012. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Beraktam gépbe, túl élte. :)

2012. okt. 22. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden kabátot ki szoktam mosni 30 fokon a gépben. Sohasincs semmi bajuk.
2012. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!