Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Keresztszemes hímzésnél...

Keresztszemes hímzésnél számít, hogy honnan hová lépek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy keresztezhetek bármilyen irányból, vagy minden szemnél egyformának kell lennie, hogy melyik irányból jövő cérna legyen az alsó?

2012. nov. 4. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy szebb, ha mindig ugyanúgy csinálod a keresztet, és a hímzés hátulja is normálisabban néz ki akkor, nem egy gubanc az egész.
2012. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy sokkal nehezebb. Kitekeredik a kezem egy-egy öltésnél. Ez fontos szabály? Eladásra csinálnám.
2012. nov. 4. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
?? Nem tudom, nekem soha nem tekeredett ki, az anyagot kell forgatni, nem neked pózokba állni. Ha meg pénzt kérsz érte, akkor csináld meg normálisan vagy nem biztos, hogy megveszik.
2012. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még azt mond meg légyszíves, mi a különbség a kongré és az aida között, vagy ugyanaz a két dolog? Különben én is a pontos munkát szeretem, ezért kérdeztem rá, nem régóta csinálom, de szeretek vele bíbelődni.
2012. nov. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!