Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miert budos a ruha ha bent...

Orchidea3 kérdése:

Miert budos a ruha ha bent szaritom szariton?

Figyelt kérdés
Miert budos a ruha ha bent szaritom szariton?Ha viszont radiatorra teszem nem budos.Ez a vekony ruhaknal is elofordul. Kerdeztem baratnoimet is,onaluk ez nem fordul elo!Egyszeruen veszek meg ettol a szagtol nem tudom viselni a ruhakat!Mi tevo legyek?

2012. nov. 6. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl lassan száradnak, emiatt. A radiátoron pedig gyorsabban.

Teregesd őket minél távolabb egymástól, a pólókat, ingeket a legokosabb, ha vállfára teszed, és a lakás különböző pontjain szárítod (pl. szekrény oldalán, kilincsen, stb.). Közben 2-3 alkalommal szellőztess ki, hogy a párás levegőt kiengedd. Így gyorsabban száradnak a ruhák és jó eséllyel nem lesznek büdösek.

Ja és persze az összes radiátort teregesd végig :)

2012. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Túl magas a páratartalom a szobában ahol szárítod vagy túl kicsi a szoba.Néha szellőztess.


Én mindig a az előszobába vagy a vendégszobába teregetek ,az előszoba különösen jó erre a célra.

2012. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lassan szárad és a maradék nedvesség "belerohad".
2012. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is, a páratartalom hamar megemelkedik a szobában, és így nehezen szárad meg. Ez ideális környezet egyes baciknak/gombáknak, szerintem a ruhák is ettől büdösek.
2012. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

az a baj,h nem szeretem ha a lakas ugy nez ki,mint egy turkalo,mindenhol ruha log :( az eloszobaban teregetek es megprobalom ugy,h kozben szelloztetek is.

igazatok lehet,h lassan szarad a ruha,mert hiaba tesyem a szaritot a radiator melle ha este nem kapcsol a futes mert meg van az adott hofok.sokszor hideg ejjel a radiator.

2012. nov. 6. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Párszor én is így jártam, főleg a sötét ruhákkal. Megpróbálom kint szárítani, ha nincs nagyon esős, párás idő Vagy ha bent kell teregetnem, akkor amiket lehet, vállfákra teszem a radiátor közelébe, nem egy, hanem 2 rácsra teregetem a többit a szárítón. Mindenképpen a legmagasabb fokozaton centrizek. A titok, hogy le kell rövidíteni a száradási időt.
2012. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
en is a legmagasabbon csavertatok,de az a mosas amit en hasznalok csak 8 fokozaton engedi csak, akkor tudok 10-en ha kulon teszem a csavartato programra de lehet megprobalom kulon is csavartatni.a cel erdekeben mindent. :) mindenkinek koszonom a tanacsat!!!!
2012. nov. 6. 13:53
 8/12 anonim ***** válasza:

"CSAVARTATÒ" ? ? ?

Ez valami falusi szójárás?

2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a zsíros, tömény öblítőket használom ilyen hideg, nedves időben, mindig bebüdösödik a ruha. Ilyenkor nagyon felhigítom az öblítőt vagy nem is használok.
2012. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az öblítőnek semmi köze a dologhoz!


Szellőztess többet, ha a ruha szárad.


Én pl. csak akkor mosok ha utána itthon vagyok és sokat szellőztetek. Nem mosok pl. este, mert éjszaka nyilván nem kelek fel szellőztetni.

2012. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!