Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ebéd/étkezés után a tányérokat...

Ebéd/étkezés után a tányérokat egymásba rakjátok és úgy viszitek a mosogatóba vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Én simán egymásba rakom, de ha a férjem mosogat, akkor erre allergiás - mint kiderült, otthonról hozta, anyósom is külön-külön teszi a mosogatóba, mondván, h igy nem lesz koszos az alja. Nyilván tőle nem volt illdomos megkérdeznem, de nem teljesen mindegy? Igy is úgy is elmossuk az alját is, nem? Ti hogy csináljátok?
2012. nov. 7. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egymásba rakom őket mivel használat után mindenhol elmosom, alul, felül, oldalt egyaránt.


Ez kb. olyan, hogy akkor csak azt a részét takarítom a szobának ahol végig megyünk, de ugye ez nem így működik... :D

2012. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi is egymásba rakjuk. Hát biztos nem fogom külön-külön hurcolászni a tányérokat :D
2012. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem rakom egymásba,mert az alját igy nem kell suvickolni csak leöbliteni.

Én is utálom ha egymásba van téve.

Persze ha csak kenyér volt rajta,akkor mindegy.

Ezért ha én mosogatom én szedem le az asztalt,ha párom,akkor ő és nincs vita.

2012. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha sokan eszünk egyszerre egymásba rakjuk, mivel ha mosogatunk akkor mindenhol elmossuk, mert azért mégis csak összefogdossuk a tányérokat. Evőeszköznek se a fejét mossuk el csak, hanem a nyelét is :)
2012. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kűdd el anyukát, aki ilyen hülyeségre tanította a fiát étterembe mosogatni. Majd megnézem, ahogy egyenként pakolja a tányérokat... Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
2012. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mosogatógépem van, annak mindegy, milyen az alja, tehát egyben.
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a műanyagokat próbálom semmibe sem bele rakni. Én is azért, hogy lehetőleg ne legyen az alja is piszkos, de csak azért vigyázok rá, mert egy műanyagot azért nem annyira könnyű elmosogatni ha zsíros.
2012. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egymásba.

Egészen más téma, de érdekes lehet: a mosogatószivacsot úgy lehet sterilizálni, ha nedvesen a mikróba tesszük egy kis időre melegedni. Vigyázat! Szárazon meggyullad!

2012. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!