Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A fehér ruháimon apró narancss...

A fehér ruháimon apró narancssárgás-barna foltok jelennek meg és nem tudom honnan kerulnek rá. Én arra gyanakszom h a mosógépbol kerulnek valahogy rá, vagy nem tudom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen a vezeték, amin a viz a mosógépbe jut? Egyszer, még albérlő korunkban laktunk egy régi villában, ahol a vezetékek őskoriak voltak, ott került a vezetékből a lerakódott vas a mosógépbe, amitől a ruhák sárgák és foltosak lettek. Valami szert adtak az ivóvizhez, elvileg azért, hogy kitisztitsa a vezetékeket, de ami utána folyt a csapból napokig, az trutyi volt, nem pedig tiszta viz, és ebben mostam én ki a ruhákat. Nem járhattál ugyanigy?
2009. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is vas okozta rozsdára tippelek. Esetleg amire teregeted nem lehet itt-ott picit rozsdás?

DM-ben lehet kapni olyan szert ami eltávolítja. Legalábbis nekem kiszedte belőle.

2009. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrég nekem is ilyen gondom volt azzal a különbséggel, hogy az én foltjaim szürkék voltak. Én sem tudtam mire gondoljak, aztán rájöttem: a mosógépem öblítőadagolója tele volt öblítő maradvánnyal, ami elszínesedett és így megfogta a ruhákat. Jól kiáztattam (mert sajnos nem lehet teljesen szétszedni) és így ki tudtam szedni belőle. Azóta nem fogta meg a ruháimat. Nem sárgás színű öblítőt használsz véletlenül?
2009. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi annak a szernek a neve amit a DM-ben vettél?
2009. aug. 13. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:

21:20as vagyok

foltördög

kis 50 ml-es dobozka és foltfajtánként van vagy 10 féle, van rozsdára is.

2009. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!