Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi ideig szellőztettek?

Mennyi ideig szellőztettek?

Figyelt kérdés
Én legalább 1 órát és naponta akár többször is.
2012. nov. 9. 11:08
 1/7 anonim válasza:
100%
És gyors kereszthuzatot aztán pár perc múlva becsukom mert beindul a fűtés.
2012. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A konyhában amíg főzök, mindig nyitva az ablak egészen addig, amíg el nem mosogatok.


A szobában - amíg dohányoztam - gyakorlatilag óránként szellőztettem a füst és a bagószag miatt. Élvezem, hogy ezen a télen már nem "kell" ez miatt kiengednem a meleget. Reggel kiszellőztetek kb. fél óra alatt a szobám, ebéd után, majd kora este és lefekvés előtt. De ezek már csak kb. 10-15 perces szellőztetések, egymagamban nem használom el annyira a levegőt, hogy állandóan órákig nyitva legyen az erkélyajtó.

2012. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor ;)

Ha hideg van kinn: összes ablak tárva, néhány percig kereszthuzat, majd becsukok mindent, gyakorlatilag az egész "légkör" a lakásban teljesen kicserélődik, és ez a cél. A falak pedig szépen "visszafűtenek", nem lesz érezhetően hidegebb, mint előtte volt.

Nyáron: nappal minden csukva, éjjel amit tudok, nyitok.

2012. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Télen hidegbe: 10-15 percig minden ablak nyitva, kereszthuzat. Kicserélődik a levegő. Hétvégi főzés után és olajos sütés után 30-60 percig is akár.


Átmeneti időszakban folyton nyitva van az ablak.


Nyáron melegbe, mikor áll a levegő, akkor reggel 06:00-08:00 óra között szokott nyitvalenni az ablak, ekkor még nem forró levegő jön be, a klímának nem a 35-40 fokos beáramló levegőt kell visszahűteni. Majd ablakbecsukás után megy a klíma.

2012. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben az időben inkább naponta többször, rövidet. Két három perc elég, de kinyitok több ablakot minden helyiségben, hogy kereszthuzat legyen.
2012. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miután hazaértem az oviból, minden ablakot kinyitok, a mi szobánkban kezdem a takarítást, legalább 10-15 percig szellőztetek minden helyiséget. Megyek sorban a többi helyiségen, ha nagyon hideg van, akkor 5 percig hagyom nyitva az ablakot.

Lefekvés előtt is kiszellőztetek.

2012. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
2 szintes a hazunk, a foldszinten van a konyha, ott fozes alatt folyamatosan nyitva az ablak!Es afozes befejezese utan meg vagy fel orat! De az emeleten ahol van 3 szoba ott a haloszobaban ahol alszunk gyakorlatilag minden evszakban telen es nyaron egyarant reggel ebredestol lefekvesig nyitva az ablak! De csak abban az egy helyisegben. Mikor dolgozni megyek akkor is nyitva hagyom. A kulombseg csak az , hogy nyaron kitarom es telen meg 4-5 cm-esre nyitom!
2012. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!