Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ma színes ruhákat mostam és...

Ma színes ruhákat mostam és beleraktam egy bordó törölközőt, ami befogott mindent, a sárga póló narancsszínű lett van ami meg rószaszín. Mivel tudnám visszadni a régi színt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem vigasztal, de nekem még nem volt olyan bordó színű cuccom ami ne fogott volna. A DM-ben Dr Beckmann néven lehet mosás mentőt kapni. Gondolom legközelebb holnap reggel tudod beszerezni. Szerencsésebb ha addig nem teregeted ki, ha nem beáztatva hagyod a balesetes holmikat.
2009. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Sajnos a legtöbb befogott cucc a gyerkőcömé,azért is lenne jó,ha sikerülne megmenteni.
2009. aug. 16. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hipermárketben is kapsz ilyet (nem csak a Beckmannos van, hanem más is) azok nyitva vannak.
2009. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam igy egyszer.

A babakék táskámat( ruha anyagú ) befogta valamelyik bordó cucc( nem is tudom hogy kerult a világosok közé :/ ) mégegyszer simán átmostam és újra babakék lett. ( Amúgy lila lett )Nem tettem hozzá semmit, csak simán megint átmostam ua. programmal. Próbáld meg, hátha. Mondjuk én rögtön még úgy vizesen dobtam vissza a cuccokat, lehet azért jött ki simán. Hát remélem sikkerrel jársz.

Szia!

2009. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!