Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a csempéket a fürdőszobában?

Figyelt kérdés
eddig egy dezin nevű fertőtlenítőszert használtam úgy, hogy fel hígítottam vízzel és ablaktisztítós üvegből spricceltem a csempékre majd papírtörlővel letöröltem. ettől szép tiszta, és fényes lett a csempe, de a vízköves részeken nem használt. most vettem egy ugyan ilyen márkájú vízkő oldót és az szépen leszedte. de akkor most ezzel a vízkő oldóval tisztítsam meg az egész csempét? milyen arányban hígítsam? egyáltalán kell hígítani? elég lesz ha csak letörlöm papírtörlővel? sokan javasolják az ecetet, de azt nem szeretném kipróbálni, mert rosszul vagyok a szagától :(
2012. nov. 23. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ecet a legjobb, szépen leviszi a vízkövet, csillogó lesz a csempe tőle. Ráadásul egyáltalán nem mérgező, mint a vegyszerek.
2012. nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, és az ecettel hogyan kell dolgozni?
2012. nov. 23. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szivacs, ráöntesz üvegből egy kicsit, dörzsölöd vele a fala, nem kell lemosni sem.

vegyél gumikesztyűt.

2012. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!