Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ismeri valaki a bio-sztár...

Ismeri valaki a bio-sztár termékcsaládot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének róla. Ezen kívül leginkább, hogy mennyibe kerül egy-egy termékük. Köszönöm.

2012. nov. 30. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Óóóh, nagyon köszönöm, de én tapasztalatokra lennék kíváncsi, és árakra.

Ezt az oldalt már néztem, árak nincsenek rajta, csak egy komplett csomag ára. Személyes tapasztalatokat pedig pláne nem lehet olvasni rajta, csak kettő hozzászólás van, és az is nagyon olyan hatású, hogy maga a honlap készítője írta. Inkább GYIK-nek illenek be, mint vásárlói hozzászólásnak.

2012. nov. 30. 22:44
 3/8 anonim válasza:
A weblap szerkesztője nem ír kérdéseket és válaszokat szórakozásból. Napi 12 órát dolgozik és esténként szerkeszti a Bio-Sztár honlapját. Heti rendszerességgel kapja meg a friss információkat a Bio-Sztár kereskedelmi- és marketing vezetőjétől.
2013. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, meg ne verjél már!:)
2013. jan. 9. 21:58
 5/8 anonim válasza:

Mi vettük egy termékcsomagot, amiben 2x3 l mosószer, 1 univerzális tisztító, 1 öblítő és 1 mosogatószer volt. Meg vagyok velük elégedve. Áraikat tekintve szokványos, átlagos árak.

Viszont most meg akartam nézni a honlapjukat, és eltűnt. A gugliban se nagyon találok róluk semmit. Lehet, hogy becsődöltek?!

2013. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én most rendeltem tőlük és rákérdeztem a weboldalra is. A weboldal átalakítás alatt van. Azt mondták, hogy pár nap múlva újra elérhető lesz. Szerintem próbáld meg később megnézni (Egyébként: www.biosztar.hu)
2013. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, ez jó hír. Sajnáltam volna, ha megszűnik az értékesítése. Nagyon megvagyok velük elégedve.

Csak az a bajom velük, hogy amíg el nem fogy a mosószer, nem tudok venni a többi termékből.

2013. febr. 12. 05:51
 8/8 anonim válasza:

Én nagyon meg vagyok velük elégedve, augusztusban egy meleg nyári napon (2012) mentem a budaörsi Praktikerbe vásárolni kerti cuccokat, amikor kifelé menet leszólított egy hostfiú, magyar öko mosószereket mutatott meg nekem, én az ilyenekre nagyon háklis vagyok, évek óta kb. 20 éve csak egy fajta mosószert használtam, és márkahű voltam, de annyira megtetszett a Bio Sztár termékcsalád, hogy rögtön vettem is egy szettet ettől a fiútól, annyira kedvesen adott tanácsokat, hogy mikor hazaértem rögtön el kezdtem mosni, kipróbálni a termékeket. Pont sok volt a koszos ruha, a kislányom összezsírozta a fehér felsőjét, én pedig elestem a pamut ruhámban a fűben, szóval volt mit mosni, olyan tökéletesen eltávolította a mosószer a foltokat és olyan jó illatta lett a ruhának, hogy azelőtt ilyet ruhán még soha nem éreztem, az öblítővel együtt csodásan friss illata lett a ruháimnak, mivel nagy a család 3 gyermekem van, nagyon sokat mosok.. :)

A tisztítószert minden felületre használom, főleg a hidegzsíroldásra és a wcben, tökéletesen tiszítít, de ahogy itt a nyár a kerti grilleket, bútorokat is tiszítom vele, és nagyon hatékonyan tisztítít. A mosogatószer pedig az edényeknek annyira jó, minden makacs ételmaradékot eltávolít, és narancs illatú tőle az egész konyha. Én nagyon megszerettem ezeket a termékeket, kár, hogy azelőtt nem léteztek, mert én beléjük szerettem és át tértem rájuk, mert annyira jó árban van és annyira jól mos, hogy ilyet még soha nem tapasztaltam azelőtt, én azóta ennek a fiúnak rendszeresen visszatérő vásárolója vagyok a budaörsi Praktikerben a szélfogóban, mert nagyon kedves és mindig új tanácsokat ad, hogyan használjam a termékeket, egyébként a nővéremnek karácsonyra vettem egy szettet, azóta ő is ezt használja és nagyon meg van vele elégedve.

Mi csak jó tudunk mondani!!!

2013. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!