Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Azt hallottam, hogy a mosó-szá...

Azt hallottam, hogy a mosó-szárító gépek tartósabbak mint a "csak mosógépek" mert a hőterhelés erősebb szerkezetűek. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem 13 éves a "csak mosógépem", és eddig egyszer kellett szerelőt hívni, akkor is csak valami gumigyűrű ment szét benne, pár száz forintért cserélte.
2012. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 12 éves a mosógépem, de még soha nem volt semmi baja.

A lányom ezalatt az idő alatt a harmadik mosó-szárítógépet használja. Pedig nem a Tescoban vette őket.

2012. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném...
2012. dec. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is jobb, mert amíg meg nem szárít, addig mosni se tudod a következőt. A szárítás meg nem két perc. Jobban jársz egy sima mosógéppel és egy sima szárítóval külön-külön, de ha van hely, egy centrifugát is benyomhatsz, jó az, ha van.
2012. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi mosó-szárítónk 16 év után adta meg magát, bár a szárító funkció gond nélkül megy, nem is dobtuk ki. Sosem volt minden teljesen száraz, bár valóban hasznos családi háznál, télen főleg... Ettől függetlenül sokkal jobb egy külön szárítógép, az arra van tervezve, nincs kombinálva.
2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!