Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Splendid folyékony mosószert...

Splendid folyékony mosószert használ valaki? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
Jókat olvastam róla egy mosószertesztben, kíváncsi lennék, hogy tényleg annyira jó-e. Illetve, hogy mosás után milyen az illata. Pl. Ariel nagyon jó, és az öblítő illata is szuperül kijön a ruhán, viszont a Perwoll már nem tetszik, az öblítő nem is érződik...
2013. jan. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kisgyermekes lévén csak Ariellt vettem,ert az a legjobb.Aztán állandóan eltömődött a mosógépem,dőlt belőle a víz,arról nem is beszélbe, hogy 6 kg is 4000 forint.

Egyszer nagyon meg voltam szorulva hó végén, mosni a sok foltos ruhácskát meg mosni kellett, és 100 forintos boltban vettem DEX folyékony mosószert, 3 liter 680-ért.Isteni illata van, kivisz mindent, gazdaságos.Nagyon kevés olyan folt van, amit nem visz ki.

Kérdésre válaszolva Splendidet még nem használtam, de többi Splendid termék nekem bevált, ebből kiindulva biztos jó lehet.

És egyszer ha teheted próbáld ki a Dex-et.


Jó mosást :)

2013. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Azóta ezt a DEX márkájút használod? Ariellhez képest akkor ez is jó, ugye? Sajnos tényleg elég drága az Ariel, ezért is keresnék helyette mást, de tény, hogy jól tisztít és az illata is nagyon finom :)
2013. jan. 1. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezt használom, bár megmondom őszintén,néha csalok, és a fehérekhez veszek kisdobozos ariellt,meg persze fdehérítőt, és abban áztatom mosás előtt, de Dex-et használom.

Legkényesebbek közé tartozom a témában,ha nekem bejött nyugodtan kipróbálhatod,és ennek is nagyon jó illata van. 3 liter 680 ft.

2013. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia én is mostanában szerettem volna splendid mosószer, mosóport venni, de sajnálattal láttam hogy kivonták a forgalomból. Én is teszt alapján szerettem volna venni, mert elég jó minősítést kapott, a legjobbat! Te hol szerezted be, ha kaptál?
2013. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A Spar forgalmazza a Splendidet, de végülis soha nem próbáltam ki, nem tudom, hogy kapható-e még. Másik kérdésben olyan választ kaptam, hogy nem érdemes próbálgatni az olcsót, mert aki korábban Arielt, vagy Persilt használt, az vissza is tér rá. Én vettem korábban Perwollt is egyszer, de arról is visszatértem az Arielre...sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, esetleg kérdezd meg a Sparban, hogy lesz-e még újra, vagy miért vonták ki a forgalomból.

2013. máj. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!