Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » "3 db 4,75 L Ariel mosógél az...

"3 db 4,75 L Ariel mosógél az általad választott variációban ingyenes kiszállítással csak 7. 000 Ft" - szerintetek ez jó ár?

Figyelt kérdés

Ismerős már rendelt innen korábban és úgy néz ki, eredeti, meg nincs vele gond, csak az négy darabos volt és öblítőt is adtak hozzá, ennek megfelelően drágább volt.

3 db 7000-ért ingyen kiszállítással az jó ár?



2013. jan. 9. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon jó árban van, a 3 literes Tomi szokott kb. ilyen áron futni.
2013. jan. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm. A cégtől én már vettem mást, ami rendben megérkezett és azóta is jól működik.

Ismerős meg vett tőlük mosógélt, azzal sem volt gond.

Akkor rendelek egyet (meg mégegyet anyukámnak)


köszi

2013. jan. 9. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendelj csak bátran ha új mosógépet szeretnél venni.
2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2013. febr. 20. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy több hamis arielt lehet venni, mint eredetit.
2013. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És úgy gondolod, hogy ha innen rendelek, akkor utána egyértelműen új mosógépet kell vennem?
2013. márc. 30. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azonnal megy tönkre, hanem hónapok múlva. Idő kell, míg a török kősó megeszi az alkatrészeket.
2013. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!