Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó az is, ha úgy mosok a...

Jó az is, ha úgy mosok a mosógépben, hogy csak a mosószert öntöm az adagolóba, és öblítőt nem?

Figyelt kérdés
Mit csinál az öblítős résznél ilyenkor? csak simán vízzel öblít?
2013. jan. 12. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Mivel nincs öblítőszer így simán fogja vízzel.
2013. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!! csak még ezt sosem próbáltam, de így lehet, hogy tudok spórolni is, nameg kipróbálom majd az ecetes öblítést is.
2013. jan. 12. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
De így csak az öblítő árát sporolod meg. Néha a holmihoz nem árt az öblítő, akár csak ecet.
2013. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem értem, mi az, hogy így csak az öblítő árát spórolom meg? az nem épp elég? :D egyébként meg úgy gondolom, hogy nem mindig fogok használni, de nem soha!! és az ecetet írtam is, hogy ha nem öblítőt, akkor azt teszek majd bele.
2013. jan. 12. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Jó hát, ha Te így akarod. Egy üveg öblítő koncentrátum 500 Ft, kijön belőle 4 liter öblítő. Egy üveg ecet ára 200 Ft, kijön belőle kb. 2 liter. Tehát 4 literen spórolsz kemény kerek 100 Ft-ot. Cirka negyed év alatt. Iszonyú nagy spórolás.

Ráadásul az ecettől fertelmes szaga lesz a ruhának (bár ez szubjektív, ki mit szeret), durva tapintású marad, és előfordulhat, hogy némely ruhák fémrészeit befogja, megmarja.

Én mindenesetre nem ilyenen akarnék spórolni.

2013. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy az öblítő felét kiváltod ecettel. Fele rész ecet, fele rész öblítő. Az ecet fehérít és a színeket is élénkíti, valamint puhít és felerősíti az öblítő illatát.
2013. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké, köszi!!

egyébként nem s spórolás miatt írtam ezt a kérdést... nem "ilyenen" akarok spórolni. a kérdés arra vonatkozott, ha esetleg elfogy az öblítő, úgy is lehet-e mosni, valamint érdekelt a kérdés.

Köszönöm a normális válaszolóknak!

2013. jan. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!