Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vásároltam német feliratú...

Pcs kérdése:

Vásároltam német feliratú öblítőt az Euros boltban, sokkal jobb illata van mint a boltinak. Ebben a boltban kapható német arielnek milyen a minősége? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 20:03
 1/4 kunu lenke ***** válasza:
szia.Az én tapasztalatom alapján az Ariel a legjobb mosópor.Igen komoly szennyeződést is könnyedén eltávolít.Mérkőzésen egy sérült játékos összevérezte a mezemet mosáskor foltmentes lett ami nagy szó.
2013. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A magyar piacra kerülő márkás termékek olcsóbb és kevesebb összetevőt tartalmaznak mint a kinti eredeti termékek ez tény a gyártók és független tesztintézetek is állítják.

Tehát megéri megvenni de győződj meg róla hogy tényleg eredeti mert például már a mosóport is hamisítják, a hamisított pedig rosszabb a magyarnál is!

Én például szívesen vásárolok a Lidl üzletekben mert az közvetlen német importból tölti fel a polcokat tudom hogy olcsóbb és még jobb is mint az itthoni.(pl.: Kék csomagos Lidl mosópor 6 kg 1650 Ft P&G gyártmány=Persil)

2013. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni én is.
2013. jan. 14. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sok ódát hallottam lidl-ben vásárolható formil mosószerről.

Vettem, hát kb annyit ér, hogy semmit.


Valóban az eredeti Ariel a legjobb.

2013. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!