Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet nagyon sík...

Hogyan lehet nagyon sík felületet úgy takarítani, hogy ne maradjon vissza a törölés nyoma? Bútorlapra gondolok, ami nem famintás, egyszínű fehér vagy bézs szín.

Figyelt kérdés
Oldalról nézve a felületet, látszik a törlés nyoma, már hogy csinálja?
2013. jan. 22. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd rászáradni, hanem töröld szárazra valami száraz puha ronggyal. Előtte sima vízzel is áttörölheted, ha nagyon sok tisztító adalék volt a tisztító lében.
2013. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zsolt75 ***** válasza:
Ha újságpapírral törlöd le az a legjobb nedvszívó vagy esetleg szarvasbőrrel is próbálhatod.
2013. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem több bevált módszerem van. Ablaklemosó, domestos-os víz, háztartási nedves törlőkendő. A lényeg, hogy nem áztatom el a felületet, utána szárazra törlöm papírtörlővel. Ha mindent letakarítok, akkor kb. két-három kocka száraz papírtörlőt használok el, mert nem ázik el! Nem foltos semmi, pedig van lakkozott bútorunk is, csempét is így takarítok!
2013. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én takarítás után ablaktisztítóval is áttörlöm, mintha ablakot pucolnék. Az tuti cseppmentesen szárad.
2013. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem cseppfoltos az enyém sem, hanem az ívek, a törlő mozdulataik ívei ottmaradnak. Szemből semmi nem látszik, mintha ragyogó tiszta lenne, de oldalról látszanak a nagy cirkalmak. El sem tudom képzelni, akinek fehér a konyhabútora, ő hogy tartja tisztán.
2013. jan. 22. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az akkor marad ott, ha maradt egy kis kosz rajta. Az húzza ugyanis a csíkot. Ebben az esetben takarítsd le alaposabban és utána fényezd csak.
2013. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak a kosz nyomán marad a csík, az egyszerű síma vizes törlőrongy nyomán is marad csík.

Letörölted a szeres vízzel, törlő kendővel, ehhez én vileda törlőkendőt szoktam használni (egy csomagban 3 db-ot veszek), a másik kezemben van egy ugyanilyen száraz, és abban a percben áttörlöm a szárazzal is.

Nem marad semmi csík a bútoron.

2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ablaktisztító a lemosás után, töröld szárazra és voila!
2013. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!