Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Passzívházat szeretnék építeni...

Passzívházat szeretnék építeni. Mire figyeljek oda a terveztetésénél, és az építésnél?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen háza, vagy tapasztalata- miyen ilyen házban lakni? Mik a hátrányai, ha vannak ilyenek?
2009. szept. 2. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi! Rossz helyre írtam ki a kérdést. Sietve tettem fel, és nem néztem, milyen alkategóriát választottam, Mert előtte ott böngésztem.
2009. szept. 2. 10:12
 2/4 anonim ***** válasza:

100 %-ig passzív minősítésű ház nem sok van Mo-n, februárban készült el az első a Pest megyei Szadán ilyen kégli.Úgyhogy nem sok embernek van építési tapasztalata ezen a téren. Biztos drága lehet, de ez idővel megtérül,csak kitudja mennyi idő alatt ..( ? )

[link]

2009. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a cikket! Tudom, hogy nagyon kevés házat minősítenek igazán passzív háznak. Féltem is, hogy kihez forduljak majd tanácsért, aki majd megtervezi nekünk. De a cikkben a tervező neve is szerepel, így 2x-en is segítettél. Köszönöm!
2009. szept. 10. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha úgy nézed, hogy a fenntartási költsége mennyivel kevesebb, akkor ha azt hozzácsapod a hitelhez, akkor megéri, mert mikor lejár a hitel, akkor alig marad számlád, addig meg ugyanannyit fizetsz, mint egy normál ház törlesztője, plusz a számlák, vagy lehet, hogy kevesebbet...
2011. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!