Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti át szoktátok ecettel mosni...

Ti át szoktátok ecettel mosni a mosógépet? Hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Először javaslok egy 60 fokos ( ruhák nélküli ) átmosást úgy , hogy a mosószer-adagolóba kb. 4 evőkanál trisót tegyél , és futtasd végig a programot . Ez eltávolítja a szennyeződéseket és a belekövesedett mosószert . Utána egy másik átmosás jöhet 40 fokon , de ekkor kb. 4 dl. 10 %-os ecetet tegyél a mosószer-adagolóba és futtasd végig a programot . Így a lerakódott vízkő nagy részét is eltávolítod .
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hete csináltam,1 l ecetet öntöttem a dobba,kicsit hagytam állni és 95 fokon beinditottam egy mosást.Rengeteg trutyi kijött.
2013. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy hónapja szedtem szét a régi, tönkrement motorú mosógépemet, amit már nem volt érdemes javíttatni, mert a külső borítása szét volt rozsdásodva agyonra.

Se vízkő, se egyéb szennyeződés nem volt benne. Ecetet vagy Calgont soha nem látott. Naponta van mosás nálunk. (Lehet, hogy jó mosóporokat használunk, azért nem volt gond.)

2013. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!