Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes venni egy Makita...

Érdemes venni egy Makita UC3520A-as láncfűrészt évente 12 m3 tűzifa felvágásához?

Figyelt kérdés

Egy megbízható elektromos láncfűrészt keresek, aminek nem romlik el az olajozása 10 köb után, mint pl az MTD-nek.

Ez a Makita jónak számít?



2013. febr. 5. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Makita a legjobb márka, ez látszik az árán is de megéri. Még az ükunokád is fogja használni.
2013. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tapasztalatok is érdekelnek, milyen az olajozása, milyen a háztól-házig garancia a gyakorlatban, stb.
2013. febr. 5. 10:43
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem DCS4610 es benzines van 40 es lappal.

Nem volt gondom az olajzással .Nagyon gazdaságos üa.fogyasztás szempontjából is .A lánc jó élezése nagyon fontos.Megéri venni láncélezőt,kb 6500 körül van .

2013. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Problem? ***** válasza:
35%
Makita már közel se olyan jó márka mint valamikor volt építőiparban dolgozom nekünk rendre krepálnak be a cuccaik régen valóban nagyon jó márka volt én a helyedbe inkább husqvarna fűrészre ruháznék be.
2013. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gond nélkül vennék Stihlt vagy Husquarnát, ha az elektromosuk nem hetvenezertől kezdődne. Ennyi pénzem egy korlátozottan használt fűrészre nincsen. Azért gondoltam a Makitára, mert azért az még mindig nagyobb név, mint az MTD és kínai társaik, mégis megfizethető kategória. Az említett szétesett Makitáknál mi romlott el? Van jellemző típushiba?
2013. febr. 5. 14:45
 6/14 Problem? ***** válasza:
68%
Jellemző típushiba gyenge a vezeték minősége gyenge anyagot használnak régen ez nem volt megszokott.Hamar melegednek a gépek és már nem bírnak annyit mint régen.Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 geza81 ***** válasza:
34%
Nyugodtan megveheted nem fogol csalódni a gépben,a 3-év garancia szerintem elegendő ahhoz hogy ne csakódjál. Nekem is Makita van igaz benzines de nem adnám oda kiváló gép.
2013. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Én mindenből Makitát vettem,kisflex,nagyflex,fúrógép.Eddig minden jól működik.Szerintem jól össze vannak rakva,erősek,nem melegszenek,nem zörögnek,mégiscsak Makita Japan van ráírva nem China.A megfizethető kategóriában a legjobb a Makita,mert a Bosch meg Black&Decker már rég Kínában készül.Benzines fűrészből Husqvarnám van,ne kérdezd miért,egyébként egy árban van a Makitával.
2013. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már egy márka sem üti meg a színvonalat,induljunk ki ebből.

Ez az összes termékre vonatkozok,amit csak vásásrolni lehet.Fogyasztó társadalom van .Egy bizonyos idő után

szépen minden épiti le magát.Csak régen lehetett 10-20

évre tartós fogyasztási cikket venni .Most már igazából csak a márkaneveket kell megfizetni .Különböző azonos termékekben ugyan az az alkatrész található meg.Erre

legjobb példa az autógyártás .A müszerfal kapcsolói szinte egyformák .Pl.a kuplongot az összes Európában

gyártott tehergépkocsihoz Zalaegerszegen gyártják .

Az általam megvett benzines Makitát Németországban gyártották.A német munkában azért még meglehet bizni.

1 évig nem használtam,és bekeményedett a membránja .

Csere után ,mint a doxa óra úgy működik .Egy ilyen kategóriás stil a 3 x ába kerülne .3 voltam előzőleg,többi ott olvasható .

ugyan az az alkatrész található meg .

2013. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég nehéz ma olyat találni, ami nem Kínában készült, amivel még nincs is nagy baj, ha jól rakták össze jó anyagokból. Az MTD is kínai, és ez az UC3520A is kínai, mégis dupla annyiba kerül. Ha ez nem a márkanév miatt van, hanem egyszerűen egy jobb konstrukció, akkor már megéri a pénzét. Megveszem, aztán majd kiderül.
2013. febr. 7. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!