Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan/mivel tisztítsam...

Tatanka88 kérdése:

Hogyan/mivel tisztítsam belülről a membrános bakancsomat, hogyan tüntessem el a szagokat?

Figyelt kérdés

Télen minden nap bakancsban megyek dolgozni, műszak végén este azon töröm magam, hogy elérjem a buszt, nincs időm lábat mosni/zuhanyozni, és akármennyit szellőztetem a bakancsot, bizony kezd egyre büdösebb lenni belülről, pedig a bélést hetente kimosom. Tudom, hogy sok egyszerű praktika létezik, de esetemben egy drága bakancsról van szó Gore-Tex membránnal és bőr külső résszel, nem hiszem, hogy ezeknek az alkohol/só/ecet stb. jót tenne!

Direkt ilyen bakancsokhoz való tisztító spray-t tudnátok ajánlani? Valaki mondta, hogy a Scholl jó, de ilyet nem találok a neten, boltokban meg még kevésbé!



2013. febr. 10. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Verd bele egy üvegbe, keverd össze macska kulával, rázd össze, turmixold és kend bele. Nekem bevált.
2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bakancsba helyezz bele egy vattát amit formaldehid oldattal enyhén átitattál ( gyógyszertárban kapható , nem kell sok ). Hagyd benne amikor nem viseled . Másik megoldás , ha este leveted , akkor hintőporozd be . A Gore-Tex membrán , ami nem más mint egy mikro-lyukakkal ellátott teflon membrán szinte mindent kibír . A cipőt nyugodtan akármilyen hagyományos módon tisztíthatod.
2013. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!