Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom megtisztítani a...

Magdolna83 kérdése:

Hogyan tudom megtisztítani a linóleumot?

Figyelt kérdés
A linóleumra ráesett a purhab és a nyomát nem tudom eltüntetni. Valakinek valami ötlet?
2013. febr. 16. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg étolajjal többször átkenni, hátha az leviszi. Purhabot még nem tisztitottam, de az étolaj sokmindenre jó, pl fényt ad a linóleumnak, és leviszi a mészalapu festéket az ajtófélfáról, át lehet vele kenni a boltiv tégláját, stb. Remélem sikerül eltüntetni a foltot!
2013. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kipróbálom.
2013. febr. 18. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A purhabot az étolaj nem viszi le. Sőt, szinte semmi. Ablak-szigetelés miatt a kezem lett olyan, hetekig, sőt szinte hónapokig rajta volt a kezemen.

Tudtommal csak az aceton lehet méltó ellenfele, úgyhogy körömlakk-lemosóval ess neki, csak ellenőrizd előtte, hogy ne aceton-mentes legyen. Én egy ideig sikáltam a kezemet vele (kedves lányok adták ;-)), aztán kiszóltam a fürdőből, hogy máskor nézzék meg a palackot :-)


Ha nem válik be, van külön erre a célra cucc:

[link]


Viszont mindkettővel vigyázz, csak kis mennyiségben használd!

2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!