Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti kiteregettetek már?

Ti kiteregettetek már?

Figyelt kérdés
Mikor jöttem haza dél körül, láttam hogy minden 2. Udvarban lógnak a ruhák. Gondoltam énis kiteregetek az udvarra, úgy is lett! Most száradtak meg... De valahogy csak olyan friss levegő illatuk lett, pedig ugyan úgy tettem hozzá öblítőt! Ezekszerint ha öblítő illatú ruhákat akarok akkor mindig ittbent teregessek??

2013. márc. 8. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy Coccolinót hasznàlok! :)
2013. márc. 8. 16:31
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
ÉN is kék coccolinot hasznalok.Kinnt teregetek nyàron,olyankor valoban csak.friss illata lesz,de nem öblitös a ruha.De jobban szeretem mert ha kintt szarad,akkor.pl a huzat a pàrnàmon ugymond ropogosabb??vagy hogy fejezzem ki ,keményebb lesz.Szoval akkor igazi frissen mosott holmit érzek.Télen bennt szoktam.szàritani egyertelmu,olyankor az öblitö intenzivebb.
2013. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem csak én vagyok így! Igen, az viszont igaz ha kinnt szárad akkor ilyen jó sima(gondolom a szél miatt) meg picit keményebb!
2013. márc. 8. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem használok öblítőt. Egyrészt eldugítja a gépet, merevvé teszi a ruhákat, és zavar a mű illat! Sokkal kellemesebb a friss illat.Csak ecettel öblítek.
2013. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Jó, hogy mondod, be kéne szednem a kötélről az ágyneműt!!!
2013. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. márc. 8. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap mostam,nem mertem ki tenni,féltem hogy nem szàrad meg ,de vàrom màr hogy a teraszon terjengjen az illata a mosott ruhàknak:)Ha ilyen jo idö lesz jövö héten kinnt teregetek.
2013. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) azt énis imádom! Szomszédok nemegyszer megkérdezik h mivel mosok... De a végeredmény valahogy sose a legillatosabb!
2013. márc. 8. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is kirakjuk már. Nagyon jó "szél szaga " lesz
2013. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem teregettem még ki, mert a szomszédtól jövő füst és korom rászáll a ruhákra.
2013. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!